Začátek roku 2012 v Klubíčku

Milé maminky a další příznivci Klubíčka,

nový rok se nám rychle rozběhl a přichystal nám všem jistě mnoho zajímavého. Srdečně vám přejeme pevné zdraví, požehnání a také pohodu a inspiraci pro Vaše všední dny.

Právě pohodu a inspiraci můžete v lednu v Klubíčku načerpat. Začínáme nová cvičení s kojenci, batolaty i staršími dětmi. Úterní dopoledne budou opět zpívací i znějící angličtinou a čtvrtky věnujeme tvoření. Dovolujeme si vás také upozornit a zajímavé úterní besedy, věnované slastem a strastem výchovy. Kreativní kroužek Tvořivý svět začíná již v pondělí 9.1. –  stále je možnost se připojit (děti od 6 do 10 let).  Křesťanský klub Noemi má své věrné návštěvnice, ale je otevřený pro další zvídavé či zvědavé .

Připomínám Vám všem všeobecně známý fakt:“Všude dobře, v Klubíčku nejlépe“. Budeme se tady na Vás těšit.

Vlaďka Štechová

Program SKP Klubíčko na leden 2012

Program SKP Klubíčko na leden 2012SKP Klubíčko - nabídka poradenských besed 1-4/2012

SKP Klubíčko - nabídka poradenských besed 1-4/2012