Slavnostní otevření terapeutické komunity Vršíček

V neděli 16. září jsme slavnostně otevřeli nově zrekonstruované prostory terapeutické komunity Vršíček. Celý objekt bývalé hájovny prošel rekonstrukcí. Slavnostní Bohoslužbu vedl biskup Evangelické církve metodistické Dr. Patrick Streiff. Pozvání ke společné modlitbě přijali člen Rady města Plzně pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví Jiří Kuthan, biskup plzeňský Mons. František Radkovský, plzeňský biskup CČSH bratr Filip Štojdl a další hosté. Za hostitele potom superintendent Evangelické církve metodistické Mgr. Petr Procházka a plzenští faráři Ing. Zdeněk Eberle a Mgr. Filip Jandovský.

Více o projektu, který spolufinancovali ROP Jihozápad, magistrát města Plzně a Evangelická církev metodistická, najdete na stránce úspěšné ukončení projektu rekonstrukce terapeutické komunity Vršíček.

Příspěvek o slavnostním otevření najdete v Křesťanském magazínu z 30. 9. 2012 pod názvem Litohlavská hájenka má nový kabát i obyvatele.

Permanent link to this article: http://diakonie.umc.cz/akce-pro-verejnost/slavnostni-otevreni-terapeuticke-komunity-vrsicek/